Aktualności

Sukces informatyczny naszego ucznia !

pix13 maja 2019 r. rozpoczęły się Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu - PIX 2019 . Nasz uczeń Tymon Mazurek- klasa VIa - zakwalifikował się do finału zajmując - w kategorii Master - 5 miejsce na 1243 uczestników!

Organizatorem oraz sponsorem nagród jest eduLAB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Pix 2019 jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski , który ma zachęcić uczniów do nauki programowania. Celem konkursu jest stworzenie koncepcji zastosowania rozwiązania technologicznego pomagającego w nauce dzieciom oraz młodzieży i budowanie świadomości znaczenia nowoczesnych narzędzi w edukacji. Finał konkursu odbędzie się 27 maja 2019 r. Trzymamy kciuki za Tymona!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukces informatyczny naszego ucznia !