×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów babcieJ oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Aktualności

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów babcieJ oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DSC 3711„Babci i Dziadka, przyznać to trzeba,

każdemu dziecku w życiu potrzeba”

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 23 stycznia w klasie I a odbyła się wspaniała uroczystość. Wszyscy spotkali się w pięknie udekorowanej sali.

Dzieci przygotowały dla gości specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Spotkanie rozpoczęło się polonezem w wykonaniu uczniów. W trakcie poloneza chłopcy wręczali kwiaty wszystkim babciom. Po odśpiewaniu „100 lat”, dzieci składały życzenia i wręczały drogim gościom własnoręcznie przygotowane prezenty- piękne laurki, portrety, pudełeczka ze słodkościami. Na gości spadła także lawina kolorowego serduszkowego konfetti.  

Nie zabrakło również ciekawych konkursów dla gości. Było to m.in. wiązanie krawata, wystawa portretów – Gdzie jestem?, wyścigi samochodów, wykonanie kwiatka i motyla z kolorowej serwetki, przyszycie guzika, temperowanie kredek nożem. Za te konkurencje Babcie i Dziadkowie otrzymali pamiątkowe medale „Babcia na medal”, „Dziadek na medal”. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Wykonano wiele pamiątkowych zdjęć.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Był to wyjątkowy wieczór, pełen serdeczności, radości  wspólnej zabawy. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnuków. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały, jak ważne są takie spotkania      i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Uczniowie za swój występ otrzymali gromkie brawa. Podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszych sercach.

Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy dużo, dużo zdrowia i samych pięknych chwil w życiu.

                                                                       Wychowawczyni Jolanta Lewandowska-Giereś

{gallery slideshow=4000}babcieJ{/gallery}

Jesteś tutaj: Home Aktualności ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA