Profile

Ustawienia strony

Aktualności

Sukces naszej uczennicy!

Zawodniczka UKS Wodnik Krasnystaw wystartowała w pierwszym bloku na 100m stylem motylkowym i 400m dowolnym, a w drugim bloku na 100m stylem dowolnym i 200m stylem zmiennym. W czasie sportowej rywalizacji dochodziło do ustanawiania wielu rekordów życiowych. Tak też stało się w przypadku młodej zawodniczki na co dzień uczennicy klasy V Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie. Zuzia zdobyła złoty medal na dystansie 100 metrów stylem motylkowym, srebrny medal na dystansie 400 metrów stylem dowolnym, srebrny medal na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, złoty medal na 200 metrów stylem zmiennym. W klasyfikacji punktowej zajęła drugie miejsce.Warto nadmienić, że Zuzia w tym roku kalendarzowym została powołana do kadry wojewódzkiej młodzików. Niedawno wróciła ze zgrupowania, które odbyło się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W najbliższy weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędą się podobne zawody dla trzynastolatków, które będą reprezentowane przez dwójkę sportowców z krasnostawskiego klubu pływackiego.