Font Size

Profile

Ustawienia strony

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje dla dzieci i rodziców w roku szkolnym 2022/23

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Konsultacje dla uczniów

Konsultacje dla rodziców

1.        

Wiktoria Biłan

Wtorek 13.30 – 14.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

2.        

Alicja Bojarczuk

Środa 13.30-14.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

3.        

Joanna Budzyńska

Piątek 11.45-12.45

Poniedziałek 14.30-15.30

III poniedziałek m-ca

4.        

Agnieszka Chałubińska

Wtorek 14.30 – 15.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III wtorek m-ca

5.        

Tomasz Chałubiński

Poniedziałek 13.45-14.45

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

6.        

Marcin Ciechan

Środa 14.30 – 15.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

7.        

Monika Dzierba-Marczyk

Wtorek 14.20 – 15.20

Wtorek 14.20 – 15.20

III wtorek m-ca

8.        

Beata Gołębiowska

Czwartek 15.00-15.30

Czwartek 15.00-15.30

III czwartek m-ca

9.        

Barbara Grzegorzewska

Środa 14.30 – 15.30

Środa 14.30 – 15.30

I środa m-ca

10.    

Andrzej Grzywna

Poniedziałek 15.30 – 16.30

Poniedziałek 15.30 – 16.30

III poniedziałek m-ca

11.    

Joanna Iwaniak-Karwacka

Wtorek 13.30 – 14.30

Wtorek 14.00-15.00

I wtorek m-ca

12.    

Marzena Jańczuk

Poniedziałek  15.00-16.00

Poniedziałek  15.00-16.00

III poniedziałek m-ca

13.    

Agnieszka Kopeć

Poniedziałek 14.30 – 15.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

14.    

Magdalena Koźlik

Piątek 14.30 – 15.30

Piątek 14.30 – 15.30

IV piątek m-ca

15.    

Marek Kwiecień

Czwartek 14.30 – 15.30

Czwartek 14.30 – 15.30

III czwartek m-ca

16.    

Jolanta Lewandowska-Giereś

Poniedziałek 12.30 – 13.30

Środa 14.30 – 15.30

I środa m-ca

17.    

Agnieszka Lisowska

Poniedziałek 12.45 – 13.45

Poniedziałek 14.00-15.00

III poniedziałek m-ca

18.    

Jadwiga Litkowska

Czwartek  12.30 – 13.00

 Czwartek  12.30 – 13.00

Co drugi tydzień

19.    

Adriana Łysakowska

Środa  13.30 – 14.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

20.    

s. Barbara Madej

Środa 12.30 – 13.30

Piątek 14.30 – 15.30

III piątek m-ca

21.    

Anna Madeja

Poniedziałek 11.30 – 12.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

22.    

Agnieszka Majewska

Środa 14.30 – 15.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

23.    

Renata Marciniec

Czwartek 14.30 – 15.30

Czwartek 14.30 – 15.30

III czwartek m-ca

24.    

Agnieszka Marek-Basińska

Poniedziałek 14.00 – 15.00

Poniedziałek 14.00 – 15.00

Co drugi tydzień

25.    

Elżbieta Matysiak

Poniedziałek  15.00-16.00

Poniedziałek  15.00-16.00

III poniedziałek m-ca

26.    

Marta Mazurek

Czwartek 12.30- 13.30

 Czwartek 14.30- 15.30

III czwartek m-ca

27.    

Grażyna Miciuła

Środa 11.40 – 12.40

Poniedziałek 17.00 – 18.00

I poniedziałek m-ca

28.    

Dorota Mojska-Bąk

Poniedziałek 11.30 – 12.30

Wtorek 14.30 – 15.30

I wtorek m-ca

29.    

Krzysztof Myszak

Poniedziałek 14.30 – 15.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

30.    

Dorota Niemczycka

Wtorek 13.30 – 14.30

Wtorek 14.30 – 15.30

I wtorek m-ca

31.    

Sylwia Ostrowska

Poniedziałek 12.30- 13.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

I wtorek m-ca

32.    

Marian Oszajca

Wtorek 13.30 – 14.30

Wtorek 15.0-16.00

I wtorek m-ca

33.    

Anna Ozonek

Środa 7.45 – 8.45

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

34.    

Edyta Pajura

Czwartek 14.30 – 15.30

Czwartek 14.30 – 15.30

III czwartek m-ca

35.    

Małgorzata Paul

Środa 7.00 – 8.00

Czwartek 14.30 – 15.30

III czwartek m-ca

36.    

Małgorzata Proskura

Piątek 14.30 – 15.30

Piątek 14.30 – 15.30

III piątek m-ca

37.    

Elżbieta Sadowska

Środa 13.30 – 14.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

38.    

Agnieszka Siedlecka

Środa 14.30 – 15.30

Środa 14.30 – 15.30

III środa m-ca

39.    

Monika Sołowiej

Wtorek 13.30 – 14.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

40.    

Robert Sołowiej

Poniedziałek 14.30 – 15.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

41.    

Małgorzata Stańczuk

Czwartek 15.00 – 16.00

Czwartek 15.00 – 16.00

III czwartek m-ca

42.    

Renata Suryś

Środa 12.30 – 13.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

IV poniedziałek m-ca

43.    

Agnieszka Wereda

Poniedziałek 13.30 – 14.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

44.    

Maria Wodyk

Poniedziałek 15.30- 16.30

Poniedziałek 15.30- 16.30

III poniedziałek m-ca

45.    

Dorota Wodyńska-Berbeć

Czwartek 13.30 - 14.30

Czwartek 13.30 - 14.30

III czwartek m-ca

46.    

Grażyna Wojtyna

Środa 13.30 – 14.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

47.    

Katarzyna Wyszyńska

Wtorek 12.30 – 13.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

I poniedziałek m-ca

48.    

Monika Zbrońska

Poniedziałek 13.30 – 14.30

Poniedziałek 14.30 – 15.30

III poniedziałek m-ca

49.    

Anna Ziniewicz

Środa  14.00 – 15.00

Środa  14.30 – 15.30

III środa m-ca

Jesteś tutaj: Home Dla rodziców Konsultacje nauczycieli