Font Size

Profile

Ustawienia strony

Aktualności

Dzień Dinozaura w naszej szkole- nauka przez zabawę

W Polsce jest kilka miejsc, gdzie można spotkać się „oko w oko” z dinozaurami. Najbliżej nas znajduje się Park Dinozaurów w Krasnobrodzie, na Kielecczyźnie  jest Park w Bałtowie, w Wielkopolsce można odwiedzić Park w Rogowie, na Opolszczyźnie Jura Park  w Krasiejowie. Uczniowie klas I –III na zajęciach z edukacji przyrodniczej, plastycznej, technicznej uczyli się o tych fascynujących gadach. Poznawali  środowisko  ich życia,  dokonywali podziału na  gatunki mięsożerne i roślinożerne, odkrywali tajemnice budowy dinozaurów oraz wykonywali różne formy prac artystycznych związanych z tym tematem. Dzieci oglądały filmy edukacyjne i prezentacje multimedialne o tych wspaniałych zwierzętach oraz tworzyły bardzo ciekawe prace plastyczne w formie plakatów i projektów. Miały doskonałą okazję wykazać się swoją wiedzą dotyczącą dinozaurów podczas zajęć klasowych. To był dzień pełen emocji, wrażeń, pobudzający kreatywność i wyobraźnię.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego świętowania.  

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskie i wychowawcy klas 1-3

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Dinozaura w naszej szkole- nauka przez zabawę