Font Size

Profile

Ustawienia strony

Aktualności

„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…”


szkolaW związku z Narodowym Świętem Niepodległości nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję pt. „SZKOŁA DO HYMNU”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W ramach tej akcji 10 listopada punktualnie o godzinie 11.11 uczniowie wszystkich klas naszej szkoły wraz z nauczycielami uroczyście zaśpiewali „Mazurek Dąbrowskiego”. W ten sposób uczciliśmy pamięć tych, dzięki którym odzyskaliśmy niepodległość. Zadbano o każdy szczegół tego uroczystego momentu – była wzorowa postawa podczas śpiewu, flagi narodowe, godła oraz kotyliony. Zorganizowano także wystawę prac uczniów klas I-III przedstawiających Naszą Ojczyznę. Z uwagi na trwający stan epidemii hymn odśpiewano w klasach.

Anna Madeja i Marta Mazurek

Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego te uroczyste chwile. 

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…”