Klasy I-III

Osiągnięcia uczniów kl. I - III w I semestrze

1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ?Dla człowieka i przyrody ? mówimy stop powodziom?

- Oliwia Szałaj ? nagroda kl. 3b - op. J. Kosior
- Aleksandra Tarasewicz ? wyróżnienie ? kl. 2a ? op. R. Suryś
- Oliwia Kot ? wyróżnienie ? kl. 3b ? op. J. Kosior
- Kamil Koterwas ? wyróżnienie ? kl. 3b ? op. J. Kosior

2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ?Bezpieczeństwo. Odpowiedzialność. Kultura. Rodzina ? jak to rozumiem?

- Bak Kinga ? 2 miejsce
- Rogoziński Radosław ? 3 miejsce
- Wolska Wiktoria ? wyróżnienie
- Chytrosz Katarzyna ? wyróżnienie
- Kot Oliwia ? wyróżnienie
Wszyscy uczniowie z kl. 3b - op. J Kosior

3.Miejskie Mikołajkowe Zawody Sportowe kl. 1-3 - 1 miejsce

4. Miejski Konkurs Plastyczny ?Zwierzaka uratujesz, gdy go adoptujesz?

- Hanna Boratyn ? 2 miejsce ? kl. 2a ? op. R. Suryś
- Wiktoria Wolska ? 3 miejsce ? kl. 3b ? op. J. Kosior

5. Szkolny Konkurs Plastyczny ?Bajki Adama Mickiewicza?

Klasy 1

1 miejsce ? Amelia Kluch ? 1a, Klaudia Szadura ? 1a - op. G. Miciuła
2 miejsce ? Martyna Kopańko - 1a, Gabriela Pawlas ? 1a
3 miejsce - Dominik Stanek ? 1d op. M. Mazurek, Miłosz Skrobecki ? 1a, Łukasz Poturski ? 1a

Klasy 2

1 miejsce ? Natalia Knap ? 2b - op. J. Lewandowska - Giereś
2 miejsce ? Bartosz Zaj ? 2b, Natalia Drygasiewicz ? 2b
3 miejsce - Paweł Bąk ? 2b, Damian Szewczak ? 2c - op. K. Wyszyńska
Wyróżnienie - Paulina Chlewicka ? 2b

Klasy 3

? 1 miejsce - Patrycja Wlizło ? 3b - op. J. Kosior
? 2 miejsce - Michał Sołowiej ? 3b, Zofia Bojarczuk ? 3a ? op. J. Budzyńska
? 3 miejsce - Zuzanna Kasprzak - 3b Izabela Łoś- 3b
Wyróżnienie ? Filip Dziedzic ? 3a, Julia Okólska ? 3c - op. A. Madeja

6. Szkolny Konkurs Plastyczny ?Kolorowa bombka?

Klasy 1

1 miejsce ? Martyna Liśkiewicz ? kl. 1b - op. D. Mojska-Bąk
2 miejsce ? Anna Piróg ? kl. 1b
3 miejsce - Amelia Kluch ? kl. 1a - op. G. Miciuła
Wyróżnienie: Igor Zakrzewski ? kl. 1b
                    Jakub Jaroszyński - kl. 1b

Klasy 2

1 miejsce ? Aleksandra Tarasewicz ? kl. 2a - op. R. Suryś
2 miejsce ? Patryk Pomarański ? kl. 2b - op. J. Lewandowska - Giereś
3 miejsce ? Łukasz Szostak ? kl. 2c - op. K. Wyszyńska
Wyróżnienie: Oliwia Chodun ? kl.2b
                     Brajan Kukulski ? kl. 2b
                     Kacper Mazurek ? kl. 2b
                     Szymon Dubaj ? kl. 2b

Klasy 3

? 1 miejsce - Kamil Koterwas ? kl. 3b - op. J. Kosior
? 2 miejsce - Katarzyna Chytrosz ? kl. 3b
? 3 miejsce - Michał Mazurkiewicz ? kl. 3a - op. J. Budzyńska

Wyróżnienie ? Aleksandra Pawlas - kl. 3b
                       Patrycja Dąbrowska ? kl. 3b
                       Radosław Rogoziński ? kl. 3b
                       Filip Dziedzic ? kl. 3a

7. Szkolny Konkurs Plastyczny ?Moja choinka?

1 miejsce ? Aleksandra Waręcka ? kl. 3b - op. J. Kosior
2 miejsce ? Oliwia Chodun ? kl. 2b - op. J. Lewandowska - Giereś
3 miejsce ? Kacper Mazurek ? kl. 2b

Wyróżnienie: Oliwia Kmieć ? kl. 3b
                    Bartłomiej Soczyński ? kl. 3a - op. J. Budzyńska
                    Aleksandra Tarasewicz ? kl. 2a - op. R. Suryś
                    Kacper Repeć ? kl. 2b
                    Alicja Kula ? kl. 1b - op. D. Mojska - Bąk
                    Amelia Łepik ? kl. 2a

8. Konkurs piosenki angielskiej

1 miejsce ? Łucja Prokop ? kl. 2b
2 miejsce ? Amelia Kluch ? kl. 1a
3 miejsce ? dziewczynki ? klasa 1b

9. 100% frekwencja

I a - Kacper Fyk, Martyna Kopańko, Krystian Zacharzyński
I b - Maciej Domalewski, Szymon Goncikowski, Anna Pieróg, Martyna Poszytek
I c - Szymon Grochecki, Martyna Łoińska,
I d - Alicja Wyrostek

II a - Szymon Ciołek, Bartosz Czochrowski, Aleksandra Sulkowska, Julian Zając
II b - Oliwia Chodun, Bartosz Czerwiński, Szymon Dubaj, Ignacy Pieróg
II c - Kajetan Iskra

III a - Mateusz Bednarek, Paweł Dąbek, Eryk Dyk, Monika Jaroszyńska, Kinga Kowalik, Oskar Kulczyński, Mateusz Repeć
III b - Maciej Choduń, Jakub Janeczek, Wiktoria Kowalik, Izabela Łoś
IIIc - Emilia Gęba, Hawier Nowak, Mateusz Pylak, Nikola Wrona

W pierwszym semestrze uczniowie za szczególne osiągnięcia i aktywny udział w życiu klasy i szkoły otrzymali dyplomy ?Złotej Jedynki?.