Oferta eukacyjna Gimnazjum

OFERTA EDUKACYJNA I semestr 2016/2017 GIMNAZJUM

 

NAZWISKO

PROWADZĄCEGO

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINY SALA
Agnieszka Wereda
  • Zajęcia indywidualne z uczniem zdolnym

Środa

Piątek

9.50 ? 10.35

8.55 ? 9.40

biblioteka
Marcin Ciechan
  • przygotowanie do zawodów sportowych
  • udział w zawodach sportowych
Zgodnie z harmonogramem SZS
Krzysztof Myszak
  • ?Wiem więcej? ? przygotowanie do konkursów, praca z uczniem zdolnym
  • Powtórka przed egzaminem dla kl. 3

Piątek

Wtorek

13.50 ? 15.00

14.45 ? 15.35

Sala 50
Dorota Niemczycka
  • praca z uczniem zdolnym ? realizacja indywidualnego programu nauczania
  • zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Zgodnie z harmonogramem

Poniedziałek

7.00 ? 8.00

Sala 7

Barbara Grzegorzewska
  • Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla kl. 3
Poniedziałek 7.15 ? 8.00 Sala 57
Maria Wodyk
  • Zajęcia z j. niemieckiego dla uczniów Domu Dziecka
  • Realizacja programu innowacyjnego
  • praca z uczniem zdolnym ?przygotowanie do konkursów

Czwartek

Środa

14.40 ? 15.30

14.40 ? 15.30

Sala 32
Rafał Nowak
  • zajęcia         przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki
Środa 7.10 ? 8.00 Sala 27
Edyta Pajura
  • koło polonistyczne
Czwartek 7.10 ? 7.55 Sala 58
Zbigniew Lewandowski
  • Koło fizyczne
  • koło chemiczne
  • Konsultacje dla uczniów

Czwartek

Piątek

Poniedziałek

7.00 ? 7.45

7.00 ? 7.45

7.00 ? 7.45

Alicja Bojarczuk
  • zajęcia indywidualne z uczniem zdolnym

Czwartek

Piątek

7.05- 7.50

13.40 ? 14.35

Marek Kwiecień
  • przygotowanie do zawodów sportowych
  • udział w zawodach sportowych
Zgodnie z harmonogramem SZS
Renata Marciniec
  • szkolne Koło Wolontariatu
  • przygotowanie do sakramentu bierzmowania

Niedziele od października do czerwca

Dorota Korkosz-Ćwir
  • koło fotograficzne
  • kółko plastyczne
  • warsztaty wystawiennicze

Wg harmonogramu i potrzeb

Piątek 12.55 ? 13.40

Wtorki

Agnieszka Majewska
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 1
Czwartek 7.00 ? 7.45
Maria Ignatiuk
  • Kółko biologiczne

  • zajęcia dla uczniów klas 3 gimnazjum (powtórzenie przed egzaminem)

  • zajęcia wyrównawcze z biologii

Środa

Piątek

Wtorek

W zależności od potrzeb

14.35 ? 15.25

13.40 ? 13.50

7.10 ? 8.00

Sala 52
Grażyna Wojtyna
  • Zajęcia dodatkowe z języka polskiego
  • zajęcia przygotowujące do konkursów

Środa

Piątek

14.45 ? 15.30

13.45 ? 14.30

Marian Oszajca
  • przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego
  • przygotowanie chętnych uczniów do konkursów historycznych

Poniedziałek

Wtorek

Środa

13.50 ? 14.30

12.55 ? 13.40

13.50 ? 14.35

Renata Burdan
  • Zajęcia wyrównawcze w klasach 3
  • Koło matematyczne kl. 3

Wtorek

14.45 ? 15.30

Andrzej Cabanek
  • Kółko historyczne - przygotowanie do konkursów
  • zajęcia wyrównawcze
  • przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego

Wtorek

Poniedziałek

14.40 ? 15.20

7.10 ? 8.00

Małgorzata Proskura
  • ?Ciekawostki historyczne? zajęcia dla uczniów gimnazjum
Czwartek 13.50 ? 14.35
Monika Zbrońska
  • Zajęcia wyrównawcze dla klas 3 gim. przed egzaminem
  • Zajęcia rozwijające dla uczniów uzdolnionych językowo

Piątek

Wg potrzeb

7.10 ? 7.55

Joanna Iwaniak ?Karwacka
  • Zajęcia wyrównawcze         dla kl. 3

Środa

Piątek

14.35 ? 15.20

14.35 ? 15.20

Andrzej Grzywna
  • przygotowanie do zawodów sportowych SZS i MOSiR
  • mistrzostwa gimnazjum w koszykówce

Zgodnie z kalendarzem

Listopad/ grudzień

Sławomir Kosior
  • przygotowanie do zawodów sportowych SZS i MOSiR
  • udział w zawodach sportowych

Zgodnie z kalendarzem

Jesteś tutaj: Home Dla rodziców Oferta eukacyjna Gimnazjum