Oferta edukacyjna SP

OFERTA EDUKACYJNA I semestr roku szkolnego 2016/2017 SZKOŁA PODSTAWOWA

NAZWISKO

PROWADZĄCEGO

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINY
Tomasz Chałubiński
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki w klasach 4-6
  • zajęcia muzyczne

Wtorek

Piątek

12.55 ? 13.50

12.55 ? 13.50

Marzena Jańczuk

 

  • Gry i zabawy ruchowe
  • Prowadzenie kroniki szkolnej

Wtorek/czwartek

Wg potrzeb

13.00- 14.00
Urszula Morelowska
  • Gry i zabawy ruchowe
  • Prowadzenie kroniki szkolnej

Poniedziałek/środa

Wg potrzeb

13.00- 14.00
Renata Suryś
  • zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 1
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek

Czwartek

11.45 ? 12.30

12.35-13.30

Katarzyna Wyszyńska
  • zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 1
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek

Czwartek

11.45 ? 12.30

12.35-13.30

Dorota Mojska - Bąk
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
  • zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania

Wtorek

Piątek

11.45 ? 12.30

11.45 ? 12.30

Jolanta Lewandowska - Giereś
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze ?Ładnie czytam, sprawnie liczę?
  • zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania ?Chcę wiedzieć więcej?

Środa

Piątek

11.45 ? 12.30

11.45 ? 12.30

Anna Madeja
  • ?Sowa mądra głowa? ? zajęcia rozwijające
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa

piątek

11.45 ? 12.30

11.45 ? 12.30

Grażyna Miciuła
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. 5
  • Przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych

Poniedziałek

Od października

12.35 ? 13.35
Marta Mazurek
  • ?W krainie ortografii? zajęcia rozwijające zainteresowania ortografią
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek

Poniedziałek

12.55 ? 13.40

12.55 ? 13.40

Joanna Budzyńska
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. 5
  • zajęcia rozwijające ?Wszystko potrafię?

Czwartek

Piątek

8.55-9.40

11.45 ? 12.30

S. Dorota Tucka
  • koło różańcowe- misyjne
  • przygotowanie do spowiedzi i I komunii

Wtorek

Piątek

12.55 ? 13.40

11.45 ? 12.30

Agnieszka   Kopeć
  • Wolontariat
  • przygotowanie do rocznicy Komunii Św.
Małgorzata Proskura
  • ?Poznaję historię? zajęcia dla uczniów SP
Wtorek 13.50 ? 14.35
Jolanta Kosior
  • ?Potrafię więcej? zajęcia z uczniem zdolnym
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa

Poniedziałek

12.40 ? 13.30

11.40 ? 12.30

Sala 36
Agnieszka Lisowska
  • Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Poniedziałek

Wtorek

13.50 ? 14.35

11.45 ? 12.30

Barbara Grzegorzewska
  • ?Jestem mistrzem mowy polskiej? ? dla uczniów zdolnych kl.6b
Środa 7.15 ? 8.00
Grażyna Wojtyna
  • Zajęcia dodatkowe z języka polskiego
  • zajęcia przygotowujące do konkursów

Środa

Piątek

14.45 ? 15.30

13.45 ? 14.30

Elżbieta Garbowska
  • zajęcia koła przyrodniczego
Czwartek 13.40 ? 15.00
Monika Sołowiej
  • zajęcia ortograficzne dla kl. 3
  • zajęcia wyrównawcze dla kl. 3

Wtorek

Piątek

11.45 ? 12.30

8.00 ? 8.45

Robert Sołowiej
  • Zajęcia z programowania w kl. 4 ?SCRATCH?
  • zajęcia przygotowujące do konkursu z przyrody

Poniedziałek

Środa

12.55 ? 13.40

12.55 ? 13.40

Rafał Nowak
  • Zajęcia dydaktyczno ? wyrównawcze dla kl. 5
Piątek 13.50 ? 14.35
Anna Ziniewicz
  • Koło Przyjaciół Biblioteki
Środa/czwartek 14.00 ? 15.00
Agnieszka Chałubińska
  • Zajęcia z mini siatkówki dziewcząt kl. 6
  • przygotowanie i udział w zawodach zgodnie z kalendarzem SZS

Poniedziałek

13.50 ? 14.35
Iwona Janeczek
  • Zajęcia wyrównawcze z uczniem 2d
Środa 11.45 ? 12.30
Sławomir Kosior
  • zajęcia sportowo-rekreacyjne
  • przygotowanie do zawodów sportowych

Wtorek

Zgodnie z harmonogramem SZS

13.40 ? 14.25
Agnieszka Siedlecka
  • ?Zabawa w teatr? ? zajęcia językowe
Poniedziałek 12.40 ? 14.40
Agnieszka Majewska
  • kółko matematyczne (przygotowanie do konkursów)
  • zajęcia wyrównawcze w klasach 6

Czwartek

7.00 ? 7.45

Dorota Niemczycka
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasach 5
Edyta Pajura
  • zajęcia wyrównawcze dla klas 4
Poniedziałek 8.00 ? 8.45
Andrzej Miciuła
  • Zajęcia gimnastyki korekcyjnej w klasach 5
  • zajęcia z lekkiej atletyki w ramach organizowanych mistrzostw szkoły w ?Pchnięciu kulą?
  • ?Pływający weekend?
  • zajęcia na basenie

??..

Październik 2016 r.

Czerwiec 2017 r.

Zgodnie z harmonogramem ?Wodnika?

Dorota Wodyńska-Berbeć
  • Zajęcia wspomagające uczniów mających problemy z nauką

Wtorek

środa

10.45 ? 11.30

10.45 ? 11.30

Jesteś tutaj: Home Dla rodziców Oferta edukacyjna SP