Font Size

Profile

Ustawienia strony

Aktualności

Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Juniorów

Co roku Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu organizuje Olimpiadę Języka Angielskiego dla Juniorów, która jest ogólnopolskim konkursem organizowanym na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. To bardzo trudna i wieloetapowa olimpiada sprawdzająca umiejętności językowe uczniów klas 7-8. Jej laureaci natomiast zwolnieni są z egzaminu ósmoklasisty (z języka angielskiego) oraz mają pierwszeństwo w przyjęciu do szkół ponadpodstawowych.

Szymonowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych.

Monika Zbrońska

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Juniorów