Font Size

Profile

Ustawienia strony

Aktualności

Biblioteka ogłasza!

 

Oto najważniejsze z nich :

  1. Do pomieszczeń biblioteki czytelnicy nie mają wstępu, zostaje ograniczony dostęp do półek, wszystkie zbiory przyjmuje i podaje bibliotekarz przez wyznaczone w bibliotece okno (parter budynku głównego od strony placu zabaw) lub przy wejściu do biblioteki.
  2. Użytkownicy zobowiązani są do  utrzymania 2 - metrowej odległości między sobą przy oknie zwrotów lub przed biblioteką.
  3. Wszystkie książki zwrócone przez czytelników poddawane będą 3 - dniowej kwarantannie, a po tym okresie woluminy będą sukcesywnie włączone do księgozbioru.
  4. Podręczniki będą zwracane przez uczniów/rodziców w ustalone przez nauczyciela bibliotekarza w porozumieniu z wychowawcami i dyrektorem szkoły określone dni i godziny (w celu uniknięcia grupowania się osób). O szczegółowych terminach wszyscy zostaną poinformowani przez e-dziennik.
  5. Podręczniki nie będą przyjmowane poza harmonogramem.
  6. Zapewnia się, w miarę możliwości, wietrzenie biblioteki i regularne czyszczenie powierzchni wspólnych, z którymi stykają się użytkownicy.
  7. O zmianach dotyczących funkcjonowania biblioteki szkolnej i korzystania z jej zbiorów użytkownicy zostaną poinformowani, a regulamin może ulec modyfikacji.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Biblioteka ogłasza!