×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów psy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Aktualności

A cóż to była za lekcja!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów psy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

20190614 082535Uczniowie klasy 3b to zwolennicy, a nawet posiadacze domowych zwierząt Doskonale wiedzą jakie zalety idą w parze z psem, kotem czy gryzoniem pod domowym dachem.

  •       opieka nad zwierzęciem uczy odpowiedzialności, dyscypliny i empatii zarówno dzieci, jak i dorosłych
  •          posiadania psa, kota czy chomika wpływa na rozwój, rozwija wrażliwość oraz umiejętność rozpoznania oraz zaspokojenia potrzeb innej istoty
  •         to wspaniała okazja do cudownej zabawy i odskocznia od codzienności, czyli pozytywny wpływ na psychikę
  •         pocieszy i zrozumie, czyli towarzysz na czterech łapkach to wspaniały kompan i towarzysz smutków i zmartwień

Dlatego uczniowie przyprowadzili do szkoły swoich ulubieńców i prezentowali w jaki sposób opiekują się domowymi zwierzętami. Oczywiście lekcja nie udałaby się, gdyby nie pomoc rodziców. Ci uczniowie, którzy nie mogli zaprezentować swojego pupila za żywo, opowiadali w klasie o swoim zwierzątku. I tak: Martynka ma psa Czilę, Marcel Sprajta, Kinga Wegę Zuzia Herę, Kostka Lukasa, Martynka Abi, Hania Lilę, zaopiekowała się nią porzuconą na przystanku autobusowym. Patryk ma malutkiego szczeniaka, którego nazwał Figiel. Małgosia ma świnkę morską, którą nazwała Gryzek. Sandra chomika o imieniu Pestka. Ala ma rybki w akwarium, niby łagodne, a pożerają pozostałe. Ala twierdzi, że to są rybki „Piraniopodobne”. Ola ma kotka „Mruczka”, którego ktoś porzucił w ogródku. Weronika ma kotka „Kitkę”. Kuba i Tomek maja psa Pestkę, która może zaszczekać na śmierć. Bartek ma rybki.

{gallery slideshow=4000}psy{/gallery}

Jesteś tutaj: Home Aktualności A cóż to była za lekcja!