Aktualności

Szachowi mistrzowie są w naszej szkole !

61675217 2149623611827293 4387119736345853952 n31 maja 2019 r. (piątek) odbył się II Wojewódzki Turniej szachowy o puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkoł podstawowych. Jesteśmy dumni, że uczniowie naszej szkoły, przygotowani przez pana Remigiusz Stańczuka, zajęli III miejsce w województwie. Drużyna w składzie: Amelia Kowalczyk z klasy I a, Natalia Pleskot z klasy Ia, Paweł Sawa z klasy z IIa oraz Zuzanna Kuczaj z IIa wykazała się ogromnym hartem ducha i determinacją w osiągnięciu tak dobrego wyniku. Uczniowie potrafili przezwyciężyć stres, aby pokonać wielu rywali. 

Wielkim sukcesem okazał się start naszej uczennicy z klasy pierwszej Amelii Kowalczyk, która zajęła I miejsce na 4 szachownicy. 

Organizatorzy zadbali by dzieciom nie zabrakło smacznych przekąsek i fontanny z czekoladą. Po zakończonym turnieju był też czas na odpoczynek na świeżym powietrzu. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szachowi mistrzowie są w naszej szkole !