Aktualności

UKS Jedynka !

UKS 201020 stycznia br. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2010. Turniej został rozegrany w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, które rozgrywały spotkania każdy z każdym. UKS Jedynka Krasnystaw rocznik 2010 zajęła zaszczytne 1 miejsce. W całym turnieju Jedynka zdobyła 25 bramek, a straciła tylko 5, co mówi samo za siebie !!!

Chłopcy grali w składzie: Damian Czajka, Michał Ciechan, Wojciech Wyrostek, Bartosz Kurzyński, Alan Ferbes, Bartosz Lupa, Alan Czuba, Jakub Karczmarek, Adam Zaraza, Krystian Weremczuk.

Wyróżniającym się zawodnikiem drużyny UKS Jedynka Krasnystaw został Damian Czajka (uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1). Najlepszym Strzelcem Turnieju został nasz zawodnik Michał Ciechan zdobywając 9 bramek (uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1). Nasz zawodnik Alan Czuba dostał dyplom za bardzo dobrą grę defensywną od Pana Marka Piwko radego Rady Powiatu Krasnostawskiego. Gratulujemy !!!!

Drużyna UKS Jedynka Krasnystaw rozegrała następujące spotkania:

JEDYNKA : NIEDŹWIADEK II CHEŁM 5 : 1 (Ferbes*2,Czuba, Ciechan, bramka samobójcza)

JEDYNKA : AP BRONOWICE 1:2 (Lupa)

JEDYNKA : GÓRNIK ŁĘCZNA 2:1 (Ciechan*2)

JEDYNKA : ŚWIDNICZANKA 1:1 (Wyrostek)

JEDYNKA : NIEDŹWIADEK I CHEŁM 5:0 (Lupa*2, Ciechan*3)

JEDYNKA : BKS LUBLIN 4:0 (Ciechan, Lupa*2, Karczmarek)

JEDYNKA : TOMASOVIA 2:0 (Ciechan, Ferbes)

JEDYNKA : FA ZAMOŚĆ 5:0 (Wyrostek, Ferbes, Ciechan, Kurzyński, Lupa)

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1. UKS Jedynka Krasnystaw

2. Świdniczanka Świdnik

3. AP Bronowice Lublin

4. Tomasovia Tomaszów Lubelski

5. Football Academy Zamość

6. AP GKS Górnik Łęczna

7. UKS Niedźwiadek I Chełm

8. BKS Lublin

9. UKS Niedźwiadek II Chełm

Gratulujemy Chłopcom i trenerowi Mariuszowi Wróblowi !!!

Jesteś tutaj: Home Aktualności UKS Jedynka !