Font Size

Profile

Ustawienia strony
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ojcowizna18 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Aktualności

?Opowiem Wam o Wolności?

W turniejowe szranki stanęły szkoły z terenu miasta i gminy Krasnystaw, podejmując realizację zadań określonych regulaminem. Nie było to wcale takie proste, wymagało od uczniów dużego wkładu pracy, pomysłowości a także talentu. Wśród zadań znalazło się wykonanie dwóch pieśni patriotycznych z ostatniego stulecia, stworzenie mapy Katyńskich Dębów Pamięci, zasadzonych na terenie miasta i gminy Krasnystaw, zredagowanie gazety z czasów PRL-u, przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej bohatera polskiego antykomunistycznego podziemia z terenu Lubelszczyzny oraz namalowanie pracy plastycznej na temat ?Jestem patriotą?.

Ostatecznie, po podsumowaniu punktów za wszystkie zadania przez jury, w którego składzie znalazła się pani Joanna Kawęcka, pani Sylwia Wójcik ? Wilkołazka i pan Grzegorz Stefańczyk, I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej, tuż za nią ex aequo Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie, na trzeciej pozycji uplasowała się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krasnymstawie. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami rzeczowymi sponsorowanymi przez Urząd Miasta Krasnystaw, podziękowania otrzymali także nauczyciele, którzy wspierali swoich uczniów w trakcie realizacji zadań.

Stroną organizacyjną konkursu w tym roku zajęły się panie : Anna Ziniewicz, Dorota Niemczycka i Sylwia Wójcik-Wilkołazka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

{gallery slideshow=4000}ojcowizna18{/gallery}

Jesteś tutaj: Home Aktualności ?Opowiem Wam o Wolności?