×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów najlepsi18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Aktualności

?Jesteśmy z nich dumni!?

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów najlepsi18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Stypendia Burmistrza Krasnegostawu za wyniki w nauce otrzymali:

1

Amelia Kluch

4a

śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie

2.        

Anna Pieróg

4b

śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie

3.    

Natalia Knap

5b

śr. oc. 5,55 i wzorowe zachowanie

4.    

Aleksandra Tarasewicz

5c

śr. oc. 5,55 i wzorowe zachowanie

5.    

Natalia Podgórniak

5c

śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie

6.    

Bernadeta Nowak

5c

śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie

7.    

Julia Zakrzewska

7b

śr. oc. 5,21 i wzorowe zachowanie

8.    

Miłosz Ciechan

7b

śr. oc. 5,21 i wzorowe zachowanie

9.    

Adela Kwiecień

2a G

śr. oc. 5,33 i wzorowe zachowanie

10.    

Adam Lasota

2a G

śr. oc. 4,93 i wzorowe zachowanie, uczestnik III etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki i fizyki

11.    

Marta Marczewska

2c G

śr. oc. 5,29 i wzorowe zachowanie

12.    

Małgorzata Terlecka

2c G

śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie

13.    

Weronika Wojtyna

2c G

śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie

14.    

Mateusz Ziniewicz

3b G

śr. oc. 5,25 i wzorowe zachowanie, uczestnik III etapu wojewódzkiego konkursu z języka polskiego

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie przyznał stypendia naukowe następującym uczniom:

     1.    

Malwina Kowalska

4a

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

     2.     

Amelia Banaszkiewicz

4b

śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie

3.    

Martyna Liśkiewicz

4b

śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie

4.    

Aleksandra Wójcik

4c

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

5.    

Alicja Wyrostek

4d

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

6.    

Szymon Sędłak

5a

śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie

7.    

Aleksandra Sulkowska

5a

śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie

8.    

Adrian Mąka

5a

śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie

9.    

Julia Sarzyńska

5b

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

   10.    

Maja Szerement

5b

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

   11.  

Łucja Prokop

5c

śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie

   12.  

Martyna Chodorowska

5c

śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie

   13.  

Bartosz Czochrowski

5c

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

   14.  

Jakub Kukulski

5c

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

   15.  

Patrycja Dąbrowska

6a

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

   16.  

Oliwia Kot

6a

śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie

   17.  

Patrycja Wlizło

6a

śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie

   18.  

Mateusz Repeć

6b

śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie

   19.  

Urszula Lasota

2a G

śr. oc. 5,07 i wzorowe zachowanie

   20.  

Norbert Zacharzyński

2a G

śr. oc. 5,00 i wzorowe zachowanie

   21.  

Piotr Siwiec

2c G

śr. oc. 5,00 i wzorowe zachowanie

   22.  

Julia Saran

3b G

śr. oc. 5,13 i wzorowe zachowanie

   23.  

Kamila Szamik

3b G

śr. oc. 5,00 i wzorowe zachowanie

Stypendia sportowe odebrali najlepsi, a znależli się wśród nich:

1.        

Adrianna Chmielewska

6c

2.        

Michał Terlecki

6c

3.        

Anna Terlecka

3a G

Ponadto dyplomy wzorowego ucznia otrzymali wymienieni poniżej uczniowie:

  1. Gabriela Pawlas ? kl. 4a ? średnia ocen 5,18
  2. Martyna Kopańko ? kl. 4a- średnia ocen 5,09
  3. Hanna Zielińska- kl.4a ? średnia ocen 5,09
  4. Lena Galewska ? kl.4a ? średnia ocen 5,00
  5. Krystian Zacharzyński ? kl.4a- średnia ocen 5,00
  6. Karol Poszytek ? kl. 4b ? średnia ocen 5,09
  7. Laura Adamczyk ? kl. 4b ? średnia ocen 5,00
  8. Daria Makuła ? kl. 4b ? średnia 5,00
  9. Krystian Huk ? kl. 4c ? średnia ocen 5,09
  10. Julia Stręfner ? kl. 4c ? średnia ocen 5,00
  11. Joanna Wożakowska ? kl. 5a ? średnia ocen 5,00
  12. Franciszek Wójcik ? kl. 5a ? średnia ocen 5,00
  13. Maja Miszczak ? kl. 5b ? średnia ocen 5,00
  14. Natalia Drygasiewicz ? kl. 5b ? średnia ocen 5,00
  15. Julia Miszczak ? kl. 5c ? średnia ocen 5,18
  16. Szymon Dubaj ? kl. 5c ? średnia ocen 5,18
  17. Kinga Bak ? kl. 6a ? średnia ocen 5,18
  18. Aleksandra Waręcka ? kl. 6a ? średnia ocen 5,18
  19. Radosław Rogoziński ? kl. 6b ? średnia ocen 5,09
  20. Rafał Dziedzic- kl. 6b ? średnia ocen 5,00
  21. Michał Sołowiej ? kl. 6b ? średnia ocen 5,00


Zaproszeni goście, rodzice, nagrodzeni uczniowie obejrzeli część artystyczną w wykonaniu klasy VII b przygotowaną pod kierunkiem pani Barbary Grzegorzewskiej i pani Joanny Iwaniak-Karwackiej. Nad częścią muzyczną czuwał pan Tomasz Chałubiński. Prezentację multimedialną wykonał Mikołaj Buk z klasy II c G pod opieką pani Agnieszki Kopeć. Dekoracje przygotowała pani Agnieszka Świstowska ? Majdan.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom wysokich wyników i życzymy wytrwałości w dalszej pracy, jeszcze więcej sukcesów i radości.

Barbara Grzegorzewska

 {gallery slideshow=4000}najlepsi18{/gallery}

Jesteś tutaj: Home Aktualności ?Jesteśmy z nich dumni!?