Aktualności
?Jesteśmy z nich dumni!?
- Szczegóły
- Opublikowano: 02 marzec 2018
Stypendia Burmistrza Krasnegostawu za wyniki w nauce otrzymali:
1 |
Amelia Kluch |
4a |
śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie |
2. |
Anna Pieróg |
4b |
śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie |
3. |
Natalia Knap
|
5b |
śr. oc. 5,55 i wzorowe zachowanie |
4. |
Aleksandra Tarasewicz
|
5c |
śr. oc. 5,55 i wzorowe zachowanie |
5. |
Natalia Podgórniak
|
5c |
śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie |
6. |
Bernadeta Nowak
|
5c |
śr. oc. 5,45 i wzorowe zachowanie |
7. |
Julia Zakrzewska
|
7b |
śr. oc. 5,21 i wzorowe zachowanie |
8. |
Miłosz Ciechan
|
7b |
śr. oc. 5,21 i wzorowe zachowanie |
9. |
Adela Kwiecień
|
2a G |
śr. oc. 5,33 i wzorowe zachowanie |
10. |
Adam Lasota |
2a G |
śr. oc. 4,93 i wzorowe zachowanie, uczestnik III etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki i fizyki |
11. |
Marta Marczewska |
2c G |
śr. oc. 5,29 i wzorowe zachowanie |
12. |
Małgorzata Terlecka |
2c G |
śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie |
13. |
Weronika Wojtyna |
2c G |
śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie |
14. |
Mateusz Ziniewicz |
3b G |
śr. oc. 5,25 i wzorowe zachowanie, uczestnik III etapu wojewódzkiego konkursu z języka polskiego |
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie przyznał stypendia naukowe następującym uczniom:
1. |
Malwina Kowalska |
4a |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
2. |
Amelia Banaszkiewicz |
4b |
śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie |
3. |
Martyna Liśkiewicz |
4b |
śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie |
4. |
Aleksandra Wójcik |
4c |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
5. |
Alicja Wyrostek |
4d |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
6. |
Szymon Sędłak |
5a |
śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie |
7. |
Aleksandra Sulkowska |
5a |
śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie |
8. |
Adrian Mąka |
5a |
śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie |
9. |
Julia Sarzyńska |
5b |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
10. |
Maja Szerement |
5b |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
11. |
Łucja Prokop |
5c |
śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie |
12. |
Martyna Chodorowska |
5c |
śr. oc. 5,36 i wzorowe zachowanie |
13. |
Bartosz Czochrowski |
5c |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
14. |
Jakub Kukulski |
5c |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
15. |
Patrycja Dąbrowska |
6a |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
16. |
Oliwia Kot |
6a |
śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie |
17. |
Patrycja Wlizło |
6a |
śr. oc. 5,20 i wzorowe zachowanie |
18. |
Mateusz Repeć |
6b |
śr. oc. 5,27 i wzorowe zachowanie |
19. |
Urszula Lasota |
2a G |
śr. oc. 5,07 i wzorowe zachowanie |
20. |
Norbert Zacharzyński |
2a G |
śr. oc. 5,00 i wzorowe zachowanie |
21. |
Piotr Siwiec |
2c G |
śr. oc. 5,00 i wzorowe zachowanie |
22. |
Julia Saran |
3b G |
śr. oc. 5,13 i wzorowe zachowanie |
23. |
Kamila Szamik |
3b G |
śr. oc. 5,00 i wzorowe zachowanie |
Stypendia sportowe odebrali najlepsi, a znależli się wśród nich:
1. |
Adrianna Chmielewska |
6c |
2. |
Michał Terlecki |
6c |
3. |
Anna Terlecka |
3a G |
Ponadto dyplomy wzorowego ucznia otrzymali wymienieni poniżej uczniowie:
- Gabriela Pawlas ? kl. 4a ? średnia ocen 5,18
- Martyna Kopańko ? kl. 4a- średnia ocen 5,09
- Hanna Zielińska- kl.4a ? średnia ocen 5,09
- Lena Galewska ? kl.4a ? średnia ocen 5,00
- Krystian Zacharzyński ? kl.4a- średnia ocen 5,00
- Karol Poszytek ? kl. 4b ? średnia ocen 5,09
- Laura Adamczyk ? kl. 4b ? średnia ocen 5,00
- Daria Makuła ? kl. 4b ? średnia 5,00
- Krystian Huk ? kl. 4c ? średnia ocen 5,09
- Julia Stręfner ? kl. 4c ? średnia ocen 5,00
- Joanna Wożakowska ? kl. 5a ? średnia ocen 5,00
- Franciszek Wójcik ? kl. 5a ? średnia ocen 5,00
- Maja Miszczak ? kl. 5b ? średnia ocen 5,00
- Natalia Drygasiewicz ? kl. 5b ? średnia ocen 5,00
- Julia Miszczak ? kl. 5c ? średnia ocen 5,18
- Szymon Dubaj ? kl. 5c ? średnia ocen 5,18
- Kinga Bak ? kl. 6a ? średnia ocen 5,18
- Aleksandra Waręcka ? kl. 6a ? średnia ocen 5,18
- Radosław Rogoziński ? kl. 6b ? średnia ocen 5,09
- Rafał Dziedzic- kl. 6b ? średnia ocen 5,00
- Michał Sołowiej ? kl. 6b ? średnia ocen 5,00
Zaproszeni goście, rodzice, nagrodzeni uczniowie obejrzeli część artystyczną w wykonaniu klasy VII b przygotowaną pod kierunkiem pani Barbary Grzegorzewskiej i pani Joanny Iwaniak-Karwackiej. Nad częścią muzyczną czuwał pan Tomasz Chałubiński. Prezentację multimedialną wykonał Mikołaj Buk z klasy II c G pod opieką pani Agnieszki Kopeć. Dekoracje przygotowała pani Agnieszka Świstowska ? Majdan.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom wysokich wyników i życzymy wytrwałości w dalszej pracy, jeszcze więcej sukcesów i radości.
Barbara Grzegorzewska
{gallery slideshow=4000}najlepsi18{/gallery}