Aktualności

Udana wycieczka do Zakopanego i Zatoru

DSCF6536W dniach 29 maja – 1 czerwca 2017 r. odbyła się wycieczka do Zakopanego i Zatoru, w której udział wzięli uczniowie z klas VI a, b szkoły podstawowej i I a, b, c gimnazjum wraz z opiekunami: p. Elżbietą Garbowską, p. Grażyną Wojtyną, p. Dorotą Wodyńską – Berbeć  i p. Agnieszką Kopeć. Pierwszym punktem programu był spływ Dunajcem i poznanie przyrodniczych  i krajobrazowych atrakcji Pienin.

Drugiego dnia uczniowie udali się na pieszą wędrówkę Doliną Kościeliską i zwiedzili Jaskinię Mroźną. Kolejnego dnia, idąc górskim szlakiem, zdobyli szczyt Gubałówki. Poznali również uroki Krupówek, kościółek i najstarszy cmentarz w Zakopanem na Pęksowym Brzyzku oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.  Czwarty i ostatni dzień uczestnicy wycieczki spędzili w ,,polskim Disneylandzie”, czyli w Energylandii w Zatorze. Zabawom i ekstremalnym wyczynom uczniów w przypadającym właśnie Dniu Dziecka nie było końca.
Zmęczeni, ale w doskonałych humorach uczestnicy tegorocznej górskiej eskapady wrócili cali i zdrowi do domów. Cieszy fakt, że uczniowie mogli tak aktywnie odpoczywać i spędzać czas we wspólnym gronie.

                                                                                                                      Grażyna Wojtyna

Jesteś tutaj: Home Aktualności Udana wycieczka do Zakopanego i Zatoru