Font Size

Profile

Ustawienia strony

Aktualności

Komunikat Rzecznika Praw Dziecka

Specjaliści prowadza rozmowy wspierające, ukierunkowujące dzieci na radzenie sobie z trudnościami. Umożliwiaj także wliczanie się rodzin lub szkoły w proces koniecznych zmian. Przy telefonie i czacie dyżurują także specjaliści posługujący się językiem ukraińskim i rosyjskim - grafik ich dyżurów możecie Państwo znaleźć pod adresem: https://brpd.gov.pl/2022/08/31/uwaga-nowy-grafik-pomocy-psychologicznej-i-prawnej-po­ ukraińsku/.

Z kolei w poniedziałki w godzinach od 18:00 do 20:00 dyżuruje prawnik specjalizujący się w prawach uchodźców i cudzoziemców.

Ogromna w tym rola nas, jako osób dorosłych, aby uświadomić dzieciom i młodzieży możliwość uzyskania takiego wsparcia w sytuacjach kryzysowych. W roku szkolnym 2022/2023 oferujemy także poprowadzenie przez naszych specjalistów z Dziecięcego Telefonu Zaufania specjalnych lekcji online poświęconych działalności telefonu i czatu oraz prawom dziecka. Prosimy o wcześniejsze umówienie takiego spotkania - przeslanie zgłoszenia mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jesteś tutaj: Home Aktualności Komunikat Rzecznika Praw Dziecka