Font Size

Profile

Ustawienia strony

Aktualności

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W oficjalnym otwarciu miejskich eliminacji przez Panią Dyrektor Marzenę Morylowską udział wzięli  st.asp. Tomasz Kowalik oraz podkom. Anna Podgórska z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z terenu miasta Krasnystaw:z Publicznej Podstawowej nr 1, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test dotyczący zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych oraz test skrzyżowań, musieli także wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy rowerem po torze sprawnościowym.

W kategorii I najlepszą okazała się drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 (opiekun Adriana Łysakowska). Drugie miejsce zajęła drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 (opiekun Jerzy Ziniewicz), a trzecie miejsce  drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 (opiekun Piotr Oleśniewicz). W kategorii II zwyciężyli zawodnicy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 (opiekun Adriana Łysakowska). Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 (opiekun Piotr Oleśniewicz).

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca będą reprezentowały miasto Krasnystaw w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Dziękujemy za ufundowanie nagród w Turnieju Urzędowi Miasta Krasnystaw i Burmistrzowi  Krasnegostawu Panu Robertowi Kościukowi.

  Organizatorzy

Jesteś tutaj: Home Aktualności OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM